Середа, Вересень 20, 2017
Home > економіка > СААКАШВІЛІ: Знаю по Грузії, чим менше податок на імпортні машини, тим краще для економіки, а розмитнення не має перевищувати 300 євро!

СААКАШВІЛІ: Знаю по Грузії, чим менше податок на імпортні машини, тим краще для економіки, а розмитнення не має перевищувати 300 євро!

Mikheil Saakashvili

Знаю по Грузії, чим менше податок на імпортні машини, тим краще це для економіки. Люди можуть пересуватися, займатися економічною активністю і в результаті платити в сукупності більше податків до бюджету.

За нашим планом, з кожної імпортної машини ціна розмитнення не повинна перевищувати 300 євро і тоді всі ці схеми, які використовуються для створення штучних черг та вимагання грошей, зникнуть.

 


Знаю по Грузии, чем меньше налог на импортные машины, тем лучше это для экономики. Люди могут передвигаться, заниматься экономической активностью и в результате платить в совокупности больше налогов в бюджет.

По нашему плану, с каждой импортной машины цена растаможки не должны превышать 300 евро и тогда все эти схемы, используемые для создания искусственных очередей и вымогательства денег, исчезнут.

 

Джерело

This site is protected by wp-copyrightpro.com