Середа, Вересень 20, 2017
Home > Новини > ЧИНОВНИКИ ДІСТАЛИ! Учасник АТО прикував себе ланцюгом до лавки та оголосив голодування (ФОТО, ВІДЕО)

ЧИНОВНИКИ ДІСТАЛИ! Учасник АТО прикував себе ланцюгом до лавки та оголосив голодування (ФОТО, ВІДЕО)

У центрі Броварів на Майдані Свободи захисник України Віктор Гребенюк, який воював на Донбасі в лавах Національної Гвардії, оголосив акцію протесту і «на ланцюгу» чекатиме відповіді на свої звернення до посадовців Броварської міської ради.

Піти на такі радикальні заходи бійця змусила відсутність вмотивованих відповідей на запит, поданий у 2016 році до виконавчих органів.

«У вересні 2016 року я був особисто у Вас на прийомі. Ви надали наказ керівнику відділу зв’язків з населенням надати письмову відповідь на мої запити по земельним ділянкам. Пройшов рік — я не отримав відповіді ні від Ваших підлеглих, ні від Вас. Ви особисто обіцяли надати відповідь! Забули? Я думаю не забули — просто ми для Вас пусте місце!!!» — звернувся боєць до Ігоря Сапожко.

 

 

Підтримати вимоги побратима прийшло чимало учасники бойових дій на Сході країни, сподіваючись на прийом у міського голови.

Як виявилося, Ігоря Сапожка у центрі звернення громадян сьогодні не було. За словами його заступника Григорія Голубовського, міський голова захворів.

Сьогодні до центру звернення громадян Учасник АТО приніс ще кілька запитів. Питання, які піднімає Віктор Гребенюк у своїх зверненнях, стосуються і земельних ділянок (зокрема, зменшення площ під гаражі з обіцяних 40 м2 до 25кв.м), і організації санаторно-курортного лікування для учасників бойових дій і діяльності на займаній посаді радника міського голови з питань АТО Станіслава Мальця. Ще одне звернення стосувалося підстав отримання земельних ділянок окремими громадянами.

 

 

 

 

Попри те, що Григорій Голубовський пообіцяв надати відповіді якнайшвидше, після закінчення прийому Віктор Гребенюк таки оголосив голодування і чекає відповідей на свої запитання просто неба на Майдані Свободи…

Як прокоментував ситуацію лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, до керівництва міста назбиралося багато запитань: «У нас є багато запитань щодо ставлення нашої адміністрації до нас (якщо це можна назвати ставленням, оскільки його взагалі як такого немає). Також є запитання щодо ставлення до Наталії Янченко (мама загиблого бійця АТО Дмитра Янченка — прим. Т. Б.)».

Муратов, зокрема, нагадав, що Постановою Кабінету Міністрів скасували відшкодування з державного бюджету на санаторно-курортні путівки: «У Броварах не так багато сімей загиблих учасників АТО, і я пропонував, щоб вартість таких путівок відшкодовували їм з міського бюджету. Але на сьогодні такого рішення немає. На 2017 рік на все місто Бровари було виділено лише сім оздоровчих путівок для учасників АТО. Чому тільки сім виділила область? Це робота місцевої адміністрації. Чому вона не підняла питання? У Броварах перевиконання міського бюджету, але коштів на таку справу немає».

Поза іншим лідер ГО «Авангард АТО Броварії» звернув увагу і на інші «наболілі» питання, про які вже неодноразово повідомляли ЗМІ.

«У будинку Наталії Янченко й досі не завершили ремонт даху, роботи на колекторі не завершені, розкрадання коштів у парку «Перемога» не розслідується. Є інциденти із ЗОШ №3, №5 (питання утеплення школи — прим. Т. Б.). Таке враження, що влада працює не для народу, а проти народу. Ще одне питання, яке нас турбує: на День прапора та День Незалежності жодного учасника АТО не запросили на святкування. А це люди, які виборювали Незалежність під українськими прапорами. Що буде через п’ять чи десять років?», — висловив своє обурення Ігор Муратов.

Джерело

This site is protected by wp-copyrightpro.com